Zapisy do Młodzieżowego Domu Kultury na rok szkolny 2020/2021

Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku jest placówką oświatowo – wychowawczą o profilu artystycznym: muzycznym, plastycznym i tanecznym. Uczestnicy zajęć prowadzonych w MDK reprezentują i promują województwo, miasto i placówkę biorąc udział w różnych imprezach, konkursach i festiwalach w kraju i zagranicą, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.

W dniach 15 czerwca 2020 r. od godz. 12.00 – 3 lipca 2020 r. do godz. 16.00 trwać będzie rekrutacja na zajęcia pozalekcyjne do Młodzieżowego Domu Kultury: nauka gry na gitarze klasycznej, nauka gry na gitarze elektrycznej, nauka gry na keyboardzie, studio piosenki, zespoły instrumentalno – wokalne, dziecięce i młodzieżowe zespoły tańca, zajęcia rytmiczno- umuzykalniające dla dzieci, zajęcia plastyczne dla dzieci, zajęcia z rysunku i malarstwa dla młodzieży, nauka szycia, sitodruk, koło brydża sportowego, koło fotograficzne, koło teatralne, koło dziennikarskie, Artystyczna Akademia Malucha.

Rekrutacja do Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku na rok szkolny 2020/2021 prowadzona będzie przy wsparciu elektronicznego systemu rekrutacji:
https://slupsk-pozaszkolne.pzo.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

from Słupsk https://ift.tt/2ArRoi8
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.