Zapraszamy do udziału w konkursie na zielone okno, balkon lub ogródek podwórkowy

Masz ukwiecone okno, piękny taras, balkon lub ogródek z wyjątkowymi roślinami? Pochwal się nim i zdobądź nasze roślinne oraz ogrodnicze upominki.

Weź udział w drugiej edycji konkursu na roślinna aranżację własnej przestrzeni.
Prezydentka Słupska ogłasza akcję „Pokaż swoje zielone okno, balkon lub ogródek podwórkowy”, której celem jest zachęcenie słupszczan do dbałości o zieleń w miejscu zamieszkania, rekreacji i pracy, a jednocześnie docenienie tych, którzy sprawiają, że Słupsk staje się coraz bardziej zielony, ukwiecony i wygląda piękniej.

Twoje piękne okno, balkon lub ogródek są również wizytówką Słupska. Sprawiają, że miejska przestrzeń jest atrakcyjna wizualnie. W ramach uznania Państwa zaangażowania w dbałość o swoje najbliższe otoczenie, dla uczestników akcji przygotowaliśmy roślinne i ogrodnicze upominki.

Akcja odbywa się w trzech obszarach tematycznych, a jej celem jest wzrost aktywności społecznej mieszkańców oraz zwiększenie ich zaangażowania w dbałość o najbliższe otoczenie.

Nadesłane zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko i adres właściciela obiektu, numer telefonu (opcjonalnie zdjęcie zgłaszanego miejsca). Zgłoszenie pisemne przyjmuje Referat Rewitalizacji Wydziału Zarządzania Funduszami Urzędu Miejskiego w Słupsku, pl. Zwycięstwa 1 (Mały Ratusz, pok. 204).

Zgłoszenia drogą elektroniczną przyjmowane będą na adres e-mail: rewitalizacja@um.slupsk.pl

Mieszkańcy, którzy zgłoszą swój zielony kąt i spełnią wymagania zawarte w regulaminie, tj. zgłoszenie będzie dotyczyło okna, balkonu lub podwórka znajdujących się na terenie Słupska, które są widoczne dla przechodniów, otrzymają upominki rzeczowe w postaci roślin doniczkowych, krzewów lub akcesoriów ogrodniczych.

Na zgłoszenia czekamy od 15 czerwca do 31 sierpnia 2020 r.

Regulamin konkursu i wzór karty zgłoszenia dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Słupsku.

 

from Słupsk https://ift.tt/3hodzWK
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.