Powstają nowe drogi

W ostatnich dniach na dwóch realizowanych inwestycjach drogowych pojawiły się nawierzchnie asfaltowe. Zapraszamy do obejrzenia migawek z realizacji inwestycji polegającej na budowie ulicy Legionów Polskich, remoncie ulicy Marii Zaborowskiej i budowie drogi do terenów inwestycyjnych „Przy obwodnicy. Pierwsza inwestycja polega na budowie drogi z pełnym wyposażeniem, czyli z oświetleniem, odwodnieniem, z nową bitumiczną jezdnią, drogą rowerową, chodnikami oraz parkingiem.
Po zakończeniu tej inwestycji oraz po wykonaniu także aktualnie remontowanej ulicy Piłsudskiego, drogi te stworzą ciąg komunikujący łączący dynamicznie rozwijającą się dzielnicy Słupsk Zachód z resztą miasta.
Prace drogowe na ulicach Legionów Polskich oraz Zaborowskiej powinny zakończyć się do końca lipca, a na ulicy Józefa Piłsudskiego do końca sierpnia 2020 r.
Po przeciwnej stronie miasta, na obszarze inwestycyjnym „przy obwodnicy” trwają prace końcowe związane z budową nowej drogi zaczynającej się przed węzłem Słupsk Wschód (Głobino), prowadzącej w stronę Redzikowa. Jest to droga o szerokości 6 metrów, wykonana z betonu asfaltowego, z ciągiem pieszo-rowerowym o szerokości 2,5 metra, wykonanym z masy bitumicznej. Nowa droga połączy tereny inwestycyjne z ulicą Bohaterów Westerplatte i z obwodnicą Słupska.

from Słupsk https://ift.tt/2yaQ6Gx
via Wiadomości Słupsk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.