Utrudnienia w ruchu na ul. Piłsudskiego

Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku informuje, że od 16 czerwca br. (wtorek) w związku z postępami przebudowy ulicy Piłsudskiego w Słupsku nastąpi zmiana organizacji ruchu na tej ulicy.
Udostępniony do ruchu został odcinek ulicy Piłsudskiego od ulicy Sobieskiego do ulicy Chodkiewicza (z możliwością skrętu z ulicy Piłsudskiego w ulicę Chodkiewicza), na którym wykonano wiążące warstwy bitumiczne jezdni i ścieżki rowerowej oraz ułożono nawierzchnię chodników. Na odcinku tym mogą występować okresowe utrudnienia wynikające z prac, które nadal są tam prowadzone.
W celu umożliwienia prowadzenia robót budowlanych związanych z przebudową drogi zamknięty zostanie odcinek od ulicy Chodkiewicza do zjazdu do kościoła pw. Św. Maksymiliana Kolbe. Prace polegać będą na rozbiórce istniejących chodników i jezdni, wykonaniu nowych chodników i ścieżek rowerowych oraz przebudowie oświetlenia ulicznego i jezdni. Dojazd do przyległych posesji będzie możliwy choć utrudniony z uwagi na prowadzone prace.

from Słupsk https://ift.tt/3fr1xKH
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.