Apel o pomoc – „PRZYSTAŃ”

Szanowni Państwo,

Fundacja PRZYSTAŃ utworzyła pierwsze w Słupsku Przedsiębiorstwo Społeczne, aby dać szansę na pracę i usamodzielnienie osobom z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną. Przy wielkim wysiłku i zaangażowaniu Słupszczan wyremontowaliśmy budynek na ulicy Gdyńskiej, gdzie w marcu pierwsza grupa podopiecznych fundacji rozpoczęła prace.

Niestety, nasza radość trwała krótko – trudna sytuacja gospodarcza związana
z pandemią sprawiła, że utraciliśmy zlecenia na oferowane przez nas usługi. PAKOWANIE, PRZEPAKOWYWANIE, SORTOWANIE, ETYKIETOWANIE, FOLIOWANIE, SKŁADANIE, OKLEJANIE, MONTAŻ, DEMONTAŻ, TWORZENIE ZESTAWÓW PROMOCYJNYCH –
PROSTE PRACE FIZYCZNE, które mogą być obciążeniem dla dużych firm a osobom z niepełnosprawnością pozwolą na godne życie.

Jeśli nie znajdziemy zleceń będziemy musieli oddać dotację jaką otrzymaliśmy na utworzenie miejsc pracy – to oznacza koniec fundacji, koniec naszej misji.

Zwracamy się do PRZEDSIĘBIORCÓW, nie prosimy o wsparcie finansowe, prosimy o pracę, którą będziemy rzetelnie, z najwyższym zaangażowaniem wykonywać. Nasze przedsiębiorstwo ma charakter społeczny, wartością najwyższą dla nas jest możliwość zatrudnienia i usamodzielnienia naszych podopiecznych. Wszystkie środki przeznaczamy właśnie na ten cel – pomoc osobom z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną.

Zapraszamy na profil FB Fundacja PRZYSTAŃ – poznacie Państwo nasze dotychczasowe działania i rekomendacje.

Zabiegamy o zlecenie na proste prace fizyczne, które nasi podopieczni, pod naszą opieką, będą mogli dla Państwa wykonywać. Gwarantujemy solidność
i terminowość powierzonych zadań.

Z wyrazami szacunku
Zofia Stodoła
prezes Fundacji PRZYSTAŃ
Tel. 696081099

from Słupsk https://ift.tt/36Q9nKO
via Wiadomości Słupsk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.