Zagrali o dach dla „Nadziei”

W dniach 14 – 15 grudnia w Ośrodku Sportowo – Rekreacyjnym im. Tadeusza Gwiżdża odbył się turniej charytatywny piłki halowej na rzecz Fundacji Nadzieja w Słupsku. Do udziału w rywalizacji zgłosiło się 20 drużyn. Łącznie w wydarzeniu udział wzięło ok 200 osób.
Fundacja Nadzieja prowadzi bezpłatną rehabilitację dla dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnościami oraz najmłodszych poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Każdego dnia Małgorzata Wolska – Dyrektor Fundacji Nadzieja angażuje się w poprawę warunków, w których podopieczni Fundacji odzyskują sprawność. Aktualnie Fundacja zmaga sięz problemem przeciekającego dachu w budynku głównym.
Turniej „Dach dla Nadziei” odbył się z inicjatywy Daniela Libigockiego i Krystiana Klawikowskiego, którzy zaproponowali pomoc w zebraniu środków na remont dachu. Zaangażowanie pomysłodawców rozgrywek zasługuje na szczególne wyróżnienie. Oprócz organizacji wydarzenia na bardzo wysokim poziomie sportowym, dzięki swojej pomysłowości
i determinacji, pozyskali wiele cennych przedmiotów, które stały się przedmiotem licytacji.
Licytacje trwają do 6 stycznia. Każdy ma szansą stać się nowym właścicielem m. in. koszulki piłkarskiej z autografem Krzysztofa Piątka lub Kamila Glika, a przy okazji wesprzeć niesamowicie ważną inicjatywę.
Zachęcamy do udziału w licytacji na stronie organizatorów turnieju Warto Pomagać.

Cały dochód z turnieju oraz licytacji zostanie przeznaczony na remont dachu budynku głównego Fundacji Nadzieja w Słupsku.

from Słupsk https://ift.tt/2EraNOq
via Wiadomości Słupsk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.