Podziękowania za pracę w ratuszu

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Wiesławie Łukaszuk, Pani Grażynie Rudnik oraz Pani Lucynie Kawalec za wieloletnią pracę na rzecz mieszkanek i mieszkańców naszego miasta. Praca w Urzędzie Miejskim w Słupsku wiąże się z dużą odpowiedzialnością, wymaga staranności, sumienności i umiejętności rozmowy z drugim człowiekiem, a wspomniane urzędniczki potrafiły łączyć te zadania w odpowiedni sposób.

Każda z wymienionych wyżej Pań posiada cechy osobowościowe oraz kompetencje, które pozwoliły im nie tylko merytorycznie realizować swoje obowiązki, ale także współtworzyć zgrane zespoły, dzięki czemu funkcjonowanie kolejnych komórek organizacyjnych Urzędu Miejskiego w Słupsku było sprawne i na wysokim poziomie.

Pani Wiesława Łukaszuk, od 40 lat związana z ratuszem i Wydziałem Centrum Obsługi Mieszkańców; możliwe, że wielu z Państwa miało okazję spotkać Panią Wiesławę w Urzędzie załatwiając określone sprawy. Pani Grażyna Rudnik, wieloletnia szefowa związków, związana z ratuszem od 26 lat i z Wydziałem Zarządzania Nieruchomościami. Pani Lucyna Kawalec, w słupskim urzędzie pracuje od 16 lat, związana z Wydziałem Budżetu Miasta.

Niezwykle miłe spotkanie, w trakcie którego wspominano kolejne etapy pracy, anegdoty związane z pracą w ratuszu, najtrudniejsze i najlepsze momenty. Nie zabrakło odniesień dodawnych szefów, dyrektorów poszczególnych wydziałów czy też różnych zmian, jakich doświadczały Pani Wiesława, pani Grażyna i Pani Lucyna na przestrzeni lat pracy w ratuszu.

Pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka Prezydentka Miasta Słupska pytała o plany na dalsze życie, czy to społeczne, czy może jeszcze zawodowe. Panie będą chciały zaangażować się jeszcze bardziej w życie rodzinne, wspomóc swoje dzieci w wychowaniu wnuków czy też zrealizować odkładane zamierzenia np. kurs bioterapii. Ale nie tylko to – czekają na nie ogródki, działki, pielęgnacja ukochanych roślin, może wzbogacenie ogródków o nowe nasadzenia, a także dalsza aktywność zawodowa, ale może już w mniejszym wymiarze.

Życzymy serdecznie wielu dobrych dni, wspaniałych chwil spędzonych w gronie rodzinnym, a także dużo uśmiechu i tego, by pamiętać o ludziach, jakich spotkałyście,  i momentach ważnych dla Was, których doświadczyłyście przez ostanie lata w ratuszu. Wszystkie dobrego.from Słupsk https://ift.tt/35UhOpX
via Wiadomości Słupsk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.