Świadczenia pieniężne dla osób represjonowanych – wnioski

Na terenie Słupska mieszkają osoby, które kiedyś były represjonowane i zesłane na Sybir. Ustawą z 14 sierpnia br.przyznano im jednorazowe świadczenie pieniężne realizowane przez Urząd ds.Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Aby otrzymać takie świadczenie trzeba wypełnić stosowny formularz i wysłać do wspomnianego Urzędu.

Biuro lokalnego Związku Sybiraków mieści się na ul. Jaracza i czynne jest od godz. 10 do 14, dlatego ogranicza to dostępność do druków dla potencjalnych zainteresowanych

Związek Sybiraków zwrócił się do Pani Prezydent o zgodę na udostępnienie druków w budynku z zasobu administracji publicznej.

SCOPiES jako budynek czynny od 7.30 do 18.00 przez 5 dni w tygodniu jest najodpowiedniejszym miejscem do zlokalizowania tych dokumentów, zarówno jeśli chodzi o dostępność infrastrukturalną – parter, brak schodów i barier architektonicznych,a także dostępność przez cały dzień.

Wszystkie osoby, które chciałyby pobrać taki druk mają teraz taką możliwość zarówno w siedzibie Związku na ul. Jaracza jak i w SCOPiESie przy ul. Niedziałkowskiego 6.

Poniżej – dokumenty do pobrania.

WNIOSEK i załącznik

from Słupsk https://ift.tt/3jQCi6L
via Wiadomości Słupsk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.