Uzyskaj pomoc w zdobyciu wyższego wykształcenia

Podajemy ważną informację dla osób niepełnosprawnych z naszego miasta, które chciałyby uzyskać pomoc w zakresie uzyskania wyższego wykształcenia w ramach drugiego modułu programu „Aktywny Samorząd”. Zachęcamy wszystkich chętnych do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych do tego, aby składali aplikacje o dofinansowanie na semestr zimowy roku szkolnego lub akademickiego 2020/2021. Można to zrobić, nie wychodząc z domu. Warto zauważyć, że wnioski będą przyjmowane od 21 września do 10 października 2020 roku. Można uzyskać minimum 85% dofinansowania kosztów nauki na studiach lub w szkołach policealnych.

Ważną informacją jest to, że wnioski można składać przez Profil Zaufany w formie elektronicznej w systemie obsługi wsparcia PFRON (https://sow.pfron.org.pl/).

Więcej informacji na temat założenia Profilu Zaufanego wraz z filmem instruktażowym dostępne są pod poniższym adresem strony internetowej:
https://portal-sow.pfron.org.pl/opencms/export/sites/pfron-sow/sow/jst/aktualnosci/page/index.html

lub na poniższych portalach:

Osoby, które otrzymają dofinansowanie zostaną poinformowane drogą mailową lub listownie. Więcej informacji na temat programu „Aktywny Samorząd” można uzyskać na stronie: https://www.pfron.org.pl/o-funduszu/programy-i-zadania-pfron/programy-i-zadania-real/aktywny-samorzad/dokumenty-programowe/aktywnysamorzad2018/

Wnioski można pobrać z naszej strony internetowej w zakładce „pliki do pobrania”: https://mopr.slupsk.pl/strona/pliki-do-pobrania

 

from Słupsk https://ift.tt/3jLh89X
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.