„Dar serca dla Alberciaków” – zbiórka środków higieny osobistej

W imieniu Fundacji Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum” zwracamy się z prośbą o przyłączenie się do akcji zbierania środków higieny osobistej i bielizny dla Bezdomnych z subregionu słupskiego. Akcja polega na napełnieniu przygotowanych w tym celu kartoników opisanych „Dar serca dla Alberciaków” różnymi rzeczami, między innymi kosmetykami męskimi. Mile widziane są szampony, pianki do golenia, mydła, dezodoranty, wody po goleniu, skarpety, slipy, koszulki, itp. Kartoniki można odebrać z siedziby Fundacji mieszczącej się przy ul. Gdyńskiej 24/1, w Słupsku, po wcześniejszym umówieniu się pod numerem telefonu: 602759892, lub w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Słupsku, ul. Plac Zwycięstwa 1, pokój 103 A.  W razie potrzeby istnieje możliwość dowiezienia kartoników jak też odbioru zebranych środków przez Fundację.
Jednocześnie informujemy, że dnia 5.09.2020 r. ww. Fundacja organizuje  „V Bieg przełajowy im. chor. szt. Tadeusza Kloskowskiego” przy Kościele pw. Św. Jana Kantego w Słupsku. Zebrane środki można również dostarczyć bezpośrednio do biura zawodów, tj. w dniu 5.09.2020 r. w godzinach od 09.00 do 13.00.
Zapraszamy do przyłączenia się do akcji !!!

from Słupsk https://ift.tt/2YSGXgg
via Wiadomości Słupsk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.