Ankieta – aktualizacja Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

Mieszkańcy nieruchomości jednorodzinnych!

Informujemy, że od 31 sierpnia do 4 września 2020 roku na terenie Miasta Słupska dystrybuowane będą do skrzynek pocztowych za pośrednictwem pracowników Poczty Polskiej ankiety dotyczące aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Dokument służy do zaplanowania działań na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza w Mieście.

W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą o wypełnienie formularza dotyczącego gospodarki energetycznej w obiektach mieszkalnych. Uzyskane informacje będą elementem stale prowadzonych badań jakości powietrza oraz wykorzystania naturalnego potencjału miasta tak, aby stworzyć lepsze warunki życia dla mieszkańców, w tym sukcesywne eliminowanie źródeł niskiej emisji.

Wypełniony formularz prosimy zwrócić do 15 września 2020 roku, wybierając jedną z poniższych opcji:

  • wysyłając listownie na adres: Urząd Miejski w Słupsku pl. Zwycięstwa 3 – Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska bądź na adres e-mail: pgn@atsys.pl lub wgkios@um.slupsk.pl;

  • wrzucając bezpośrednio do skrzynki podawczej przy wejściu do budynku Ratusza – obok dyżurki;

  • wypełniając formularz interaktywny https://www.niskaemisja.pl/link/ankietaslupsk;

  • skanując poniższy kod:

W razie pytań lub wątpliwości związanych z powyższą ankietą prosimy o kontakt z pracownikiem Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Słupsku pod numerem telefonu (059) 8488 384.

Serdecznie dziękujemy!

from Słupsk https://ift.tt/31MTIef
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.