Informacja o wyborze Partnera w programie rewitalizacji

W związku z rezygnacją Partnera (wspólnoty mieszkaniowej) w projekcie pn. “Łamiemy bariery, łączymy pokolenia – rewitalizacja Obszaru Podgrodzia, Starego Miasta i Śródmieścia Miasta Słupska”, do realizacji projektu w formie zawiązanego partnerstwa, wybrana została Wspólnota Mieszkaniowa Mostnika 12.
W wyniku oceny ofert złożonych naborze partnerów, przeprowadzonym w dniach od 28.11 do 19.12.2016 r., oferta przedłożona przez ww. Wspólnotę otrzymała 18 pkt. i znalazła się na pierwszym miejscu listy rezerwowej. Podtrzymanie woli udziału, skutkować będzie podpisaniem umowy o wspólnej realizacji projektu.
Wyboru Wspólnoty Mieszkaniowej jako Partnera dokonano z listy rezerwowej Wspólnot Mieszkaniowych sporządzonej w wyniku naboru podmiotów nie zaliczanych do sektora finansów publicznych i nie działających w celu osiągnięcia zysku, tj. wspólnot mieszkaniowych będących właścicielami budynków mieszkalnych zlokalizowanych na obszarze rewitalizacji, które zgłosiły się do realizacji projektu pn. Łamiemy bariery, łączymy pokolenia – rewitalizacja obszaru Podgrodzia, Starego Miasta i Śródmieścia Miasta Słupska”.

from Słupsk https://ift.tt/3leIQxr
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.