SP nr 2 z certyfikatem European Language Label 2020Szkoła otrzymała certyfikat za projekt „Lepsze zrozumienie kluczem do lepszej przyszłości”, którego koordynatorem był Mateusz Pakuła, nauczyciel matematyki i języka angielskiego. Projekt ten został uznany przez krajową kapitułę konkursu za oryginalny, nowatorski w regionie oraz mający europejski wymiar.

European Language Label (Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych) to europejski certyfikat jakości w edukacji językowej, ustanowiony przez Komisję Europejską w 1998 r. Certyfikat jest wyróżnieniem za innowacyjne techniki kształcenia, promuje osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne.

Jeśli będzie to możliwe, Zespół European Language Label i Mobilne Centrum Edukacyjne przeprowadzi w „Dwójce” warsztaty „Nowoczesne technologie w edukacji” skierowane do uczniów i nauczycieli.

Serdecznie gratulujemy!

 

from Słupsk https://ift.tt/3fD1ISB
via Wiadomości Słupsk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.