Wystawa plenerowa na skwerze im. Pierwszych Słupszczan

Kolejna odsłona ciekawej wystawy w przestrzeni miasta na skwerze im. Pierwszych Słupszczan przy ul. Starzyńskiego. Tym razem zachęcamy do spotkania z wielką sztuką widzianą oczyma naszych młodych artystów. Uczniowie z Liceum Sztuk Plastycznych przy Zespole Szkół Technicznych w Słupsku oraz przyszli adepci tej szkoły podjęli się wyzwania przygotowania PASTISZY – własnych interpretacji dzieł malarskich.
Od czterech lat w „Drzewniaku ”odbywa się Maraton Sztuki 24h. Młodzież spędza twórcze 24 godziny w szkole uczestnicząc w warsztatach artystycznych zorganizowanych przez Nauczycieli Plastyka. W wydarzenie są zaangażowani uczniowie Liceum jak i przyszli aplikanci ze Szkół Podstawowych. W tym roku ze względu na epidemię maraton odbył się on – line i cieszył się dużym zainteresowaniem. Młodzież doskonale poradziła sobie z wyzwaniem i wykonała dziesiątki  PASTISZY. Efekty ich pracy możemy właśnie podziwiać na wystawie plenerowej na skwerze im. Pierwszych Słupszczan.

Zapraszamy👍from Słupsk https://ift.tt/2XokmHC
via Wiadomości Słupsk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.