Zamknięcie ulicy Szarych Szeregów od ulicy Armii Krajowej do ulicy Sądowej

Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku informuje, że w związku z trwającymi pracami związanymi z zagospodarowaniem śródmiejskiego odcinka Bulwarów rzeki Słupi oraz przebudową ulicy Szarych Szeregów w Słupsku wystąpią kolejne utrudnienia w ruchu drogowym.

Ulica Szarych Szeregów od ulicy Armii Krajowej ulicy Sądowej zamknięta od dnia 1 lipca 2020r.

W celu umożliwienia prowadzenia robót budowlanych związanych z przebudową drogi zamknięty zostanie odcinek ulicy Szarych Szeregów od ulicy Armii Krajowej do ulicy Sądowej. W pierwszym etapie prace polegać będą na rozbiórce istniejącej jezdni w celu wykonania nowej instalacji kanalizacji deszczowej oraz wodociągu. Dojazd do przyległych posesji będzie możliwy, choć utrudniony z uwagi na prowadzone prace z okresowym wyłączeniem dojazdu na czas robót ziemnych i montażowych na poszczególnych odcinkach jezdni.

Nadal zamknięty pozostaje odcinek ulicy Szarych Szeregów od ulicy Kilińskiego do ulicy Armii Krajowej, gdzie trwają roboty związane z wykonywaniem nowej nawierzchni jezdni.

from Słupsk https://ift.tt/2NNU64q
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.