Naprawili budki-odwiedzili Panią Prezydent

Wczoraj słupski ratusz odwiedzili wspaniali ludzie, którzy nie są obojętni na to, co dzieje się dookoła. Zwrócili uwagę na pewne wydarzenie, które dla niektórych może nie ma dużego znaczenia, ale reakcja naszych gości była naprawdę wielka. I zasługuje na podziękowania.

Pan Jarosław Franszaczyk z żoną Agnieszką oraz córkami Lidią i Zuzanną wspólnie z Panem Konradem Grajczakiem zbudowali nowe budki dla owadów, które jakiś czas temu w Parku Kultury i Wypoczynku zniszczyli wandale.

Wspólne działanie, dobra zabawa, konstruktywnie spędzony czas, a także uczenie dzieci reagowania na zło poprzez pozytywne zachowanie – to te elementy, które wybrzmiały podczas rozmowy na wczorajszym spotkaniu naszych gości z Panią Krystyną Danilecką-Wojewódzką Prezydentką Miasta Słupska.
Dorośli przygotowali budki, dzieci je pomalowały, wspólnie w miejscu zniszczonym powstały nowe budki dla owadów, które także są ważnym elementem w życiu ludzi. Każde stworzenie istnieje po coś, ma swoje zadanie w złożonym świecie naszej planety. Nie ma potrzeby niszczyć czegoś, co pomaga im żyć.

Prosimy o szacunek, nie tylko dla przyrody, zwierząt, ale także dla tych ludzi i ich pracy – chcieli naprawić coś, co inni ludzie zepsuli. Bierzmy przykład z ich postawy i gotowości do działania.

Miłe spotkanie w przyjaznej i wesołej atmosferze, Pani Prezydent uzupełniła o wspólne zwiedzanie ratusza, wieży ratuszowej i rozmowie o naszym mieście. Na zakończenie nasi goście otrzymali drobne upominki, magnesy, albumy i naklejki. Dziękujemy za wizytę i za pozytywną energię i dobry przykład dla nas wszystkich.from Słupsk https://ift.tt/2AlRbgk
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.