Słupski MOPR pompuje i pomaga!

#Gaszynchallenge to fala pozytywnego dobra, która przetacza się przez polski internet. Początkowo miała być to akcja przedstawicieli służb mundurowych dla chorego Wojtusia.

10 pompek lub tyle samo przysiadów nominowanej grupy, a potem najważniejsze: wykonanie przelewu środków pieniężnych dla potrzebującego.
Idea rozszerzyła się na całą Polskę i dotarła również do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku. Pracownicy z dyrektorem Marcinem Trederem na czele stanęli do tego wyzwania. Nominowali potem Środowiskowy Dom Samopomocy w Słupsku i wszystkich ludzi dobrej woli…

To nie muszą być pompki i przysiady. Najważniejszy jest cel, a jest nim pomoc dzieciom i innym potrzebującym w zbiórce na stronie http://www.siepomaga.pl
Bądźmy świadomi i po prostu pomagajmy… bo pomaganie jest fajne. Akcja wywołuje uśmiech, a w przypadku MOPR konkretną mobilizację i namacalne, bo finansowe konsekwencje dla potrzebujących.

Link do filmu (kliknij).

from Słupsk https://ift.tt/3dyRIZQ
via Wiadomości Słupsk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.