Transport dla osób z niepełnosprawnościami podczas wyborów prezydenckich

Urząd Miejski w Słupsku organizuje bezpłatny transport do komisji wyborczych dla osób z niepełnosprawnościami nie będących w stanie samodzielnie przemieszczać się do lokali wyborczych a wyrażających chęć udziału w wyborach Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

W dniu wyborów prezydenckich 28 czerwca 2020 r. zapewniony zostanie transport w godzinach od 7.00 do 17.30. Osoby z niepełnosprawnościami, które chciałyby skorzystać z oferowanego transportu proszone są o kontakt z Centrum telefonicznym Urzędu Miejskiego w Słupku pod nr (59) 84 88 321 w godzinach 7.00-17.30.

Uwaga! Samochody posiadają podjazdy, ale nie nadają się do przewozu wózków elektrycznych z uwagi na ich zbyt duży ciężar.

Koordynatorem akcji jest Urząd Miejski w Słupsku wraz z partnerami: Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Słupsku, Specjalnym Ośrodkiem Szkolno–Wychowawczym im. UNICEF, Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną KOŁO w Słupsku.

from Słupsk https://ift.tt/37S4f9s
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.