Jak ma wyglądać plac zabaw przy ul. Mikołajskiej 5 i 6?

Podwórko przy ul. Mikołajskiej od dawna potrzebowało odpowiedniego zagospodarowania – brak zabawek dla dzieci, małej architektury, nasadzeń zieleni powodowały, że teren ten był bardzo nieatrakcyjny, mimo że znajduje się w reprezentacyjnej części naszego miasta. W zeszłym roku mieszkanka tej ulicy postanowiła zgłosić zadanie do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2020, którego celem było odświeżenie tego terenu i stworzenie miejsca idealnego do spędzania czasu wolnego przez dzieci i dorosłych.

Dzięki dużemu zaangażowaniu wnioskodawczyni oraz mieszkańców, którym projekt ten przypadł do gustu, w tym roku możemy rozpocząć pracę nad tworzeniem super przestrzeni przy ul. Mikołajskiej 5 i 6. Po wstępnych rozmowach z wnioskodawczynią oraz po przeanalizowaniu dokumentów złożonych do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 stworzony został projekt zagospodarowania tego terenu.

Teraz czas na Was i na Wasze opinie – zachęcamy wszystkich mieszkańców, w szczególności jednak dzieci i dorosłych, którzy będą na co dzień korzystać z tego palcu zabaw, do wskazania dobrych i złych stron dokumentacji.

Zadanie z SBO 2020 „STARE NA NOWE”- WYMIANA PLACU ZABAW DLA DZIECI WRAZ Z CHODNIKAMI OKALAJĄCYMI ULICĘ MIKOŁAJSKĄ 5 i 6 OKRĘG III” jest realizowane przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej, ul. Tuwima 4, e-mail: sekretariat@pgm.slupsk.pl, tel.: (59) 842 52 22.

Dokumenty dostępne na http://bip.um.slupsk.pl/ogloszenia/3429.html

from Słupsk https://ift.tt/2YjHneq
via Wiadomości Słupsk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.