Dziękujemy Pani Ewie Matys

Pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka Prezydentka Miasta Słupska wspólnie ze swoimi Zastępcami, Panią Martą Makuch oraz Panem Markiem Golińskim, podziękowali dziś za długoletnią współpracę Pani Ewie Matys Dyrektorce Wydziału Planowania Przestrzennego.

Takie chwile są okazją nie tylko do wspomnień, przywoływania różnych zdarzeń i doświadczeń z czasu sprawowania funkcji urzędniczych, ale także do nowego otwarcia – podjęcia nowych wyzwań, może już nie na polu zawodowym, ale np. społecznym.

Pani Ewa Matys od 1998 roku związana była z szeroko rozumianą urbanistyką i architekturą. Planowanie przestrzenne i działania z tym związane to jej zawód, ale też myśl i pasja. Sukcesywnie realizowała kolejne przedsięwzięcia, jako pracownik Urzędu Miejskiego, Biura Urbanistycznego Miasta Słupska, a potem pełniąc stanowisko dyrektorskie.

Serdecznie dziękujemy za Pani aktywność i sumienność, ale także za życzliwość i uśmiech. Jest Pani tą osobą, która zawsze znalazła czas dla osób, które potrzebowały Pani pomocy. Pani wkład w rozwój naszego miasta jest nieoceniony, a przyjaźnie i znajomości zawarte w trakcie wielu wspólnych przedsięwzięć i starań z pewnością przetrwają jeszcze bardzo długo.


 

from Słupsk https://ift.tt/3d4qoDd
via Wiadomości Słupsk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.