Urząd Stanu Cywilnego-doprecyzowanie informacji

Informujemy, że rejestracja zgonów odbywa się na bieżąco w obecności wyłącznie osoby zgłaszającej, telefon w celu załatwienia sprawy – 59 84-88-334; rejestracje dokonywane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

Urodzenia: zgłoszenia urodzeń proszę dokonywać przez profil zaufany na platformie EPUAP. W przypadku braku możliwości elektronicznego zgłoszenia lub wymaganego złożenia oświadczenia należy skontaktować się z USC telefonicznie. Kierownik USC, 59 84-88-386, Zastępca Kierownika, 59 84-88-387, urodzenia 59 84-88-413) lub mailowo usc@um.slupsk.pl i umówić wizytę na konkretny dzień i godzinę.

Pozostałe czynności, które wymagają osobistego stawienia się klientów w USC, w tym wszystkie oświadczenia oraz przyjęcie dokumentów do ślubu w celu wydania zaświadczeń do ślubu konkordatowego lub ustalenia terminu ślubu cywilnego są przyjmowane w Urzędzie Stanu Cywilnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym pod nr telefonu 59 84-88-386, 59 84-88-385 lub mailowo usc@um.slupsk.pl

Śluby zaplanowane odbywają się w ustalonych terminach, przy udziale nowożeńców, ich świadków i tłumacza w przypadku ślubów cudzoziemców z zachowaniem wszystkich nakazanych środków ostrożności, w tym: obowiązek zasłaniania ust i nosa, noszenia rękawiczek.

Krystyna Wrycz
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Słupsku

 

from Słupsk https://ift.tt/2VT0haS
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.