Maseczka na pomniku – jak sygnalizator

Drogie Mieszkańcy, Drogie Mieszkanki Słupska, tak długo, jak będziemy zobowiązaniu zasłaniać usta i nos maseczkami lub innymi elementami tak długo pomnik Henryka Sienkiewicza w parku miejskim będzie też zaopatrzony w taki element.

Chcemy w ten sposób, symboliczny, ale tez bardzo wymowny, pokazać, jak bardzo zmieniła się nasza rzeczywistość. Jadąc do pracy, mijając to miejsce w trakcie spaceru z psem czy innej aktywności, spoglądajcie na pomnik Sienkiewicza. Kiedy zniknie maseczka będzie to znaczyło,że odzyskaliśmy swój świat i swój ulubiony styl życia. A do tego momentu pomnik będzie przypominał nam o konieczności dystansowania się, zachowania bezpieczeństwa i odpowiedniego reżimu sanitarnego.

Pomysł założenia maseczki narodził się w jednym z bardziej kreatywnych wydziałów, dzięki któremu nasze miasto bardzo pięknieje. Idea jest pozytywna, wolontarystyczne działanie urzędników i osób wspierających, którzy nieodpłatnie i z zachowaniem odpowiednich zasad pomogła założyć maseczkę, zaowocowała takim symbolicznym obrazem. Jesteśmy wdzięczni, że dzięki Wam mogliśmy zrealizować nasz pomysł.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to działanie, a słupszczankom i słupszczanom życzymy, by któregoś dnia, jak najszybciej, spotkali Sienkiewicza już bez maseczki;)

 

from Słupsk https://ift.tt/3cnQtwg
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.