Utrudnienia w ruchu na ul. Szarych Szeregów

Przypominamy, że od dzisiaj, tj. 6 kwietnia, w związku z rozpoczętymi robotami związanymi z zagospodarowaniem śródmiejskiego odcinka Bulwarów rzeki Słupi oraz przebudową ulicy Szarych Szeregów w Słupsku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

1. Zamknięta została ulica Szarych Szeregów od ulicy Kilińskiego do Armii Krajowej.
W celu umożliwienia prowadzenia robót budowlanych związanych z przebudową drogi, zamknięty zostanie odcinek ulicy Szarych Szeregów od ulicy Kilińskiego do ulicy Armii Krajowej. W pierwszym etapie prace polegać będą na rozbiórce istniejącej jezdni w celu wykonania nowej instalacji kanalizacji deszczowej oraz wodociągu. Dojazd do przyległych posesji będzie możliwy, choć utrudniony z uwagi na prowadzone prace z okresowym wyłączeniem dojazdu na czas robót ziemnych i montażowych na poszczególnych odcinkach jezdni. Prace rozpoczęły się od odcinka przyległego do ul. Kilińskiego i będą sukcesywnie postępować w kierunku ulicy Armii Krajowej.


2. Od 7 do 9 kwietnia 2020 r. skrzyżowanie ulic Kilińskiego oraz Szarych Szeregów zostanie całkowicie zamknięte dla pojazdów w celu wykonania przyłączy wody i kanalizacji deszczowej.
W związku z koniecznością budowy nowych przyłączy wody oraz kanalizacji deszczowej, zamknięte będzie skrzyżowanie ulic Kilińskiego i Szarych Szeregów. Zgodnie z planem zamknięcie potrwa do trzech dni, ale w przypadku szybszego zakończenia prac montażowych i odtworzenia nawierzchni ruch zostanie przywrócony 8 kwietnia br.

from Słupsk https://ift.tt/2X9L7jX
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.