Rozmawiamy o realizacji kolejnego zadania z budżetu obywatelskiego

W ubiegłym roku mieszkanki i mieszkańcy naszego miasta wskazali zadania, jakie Miasto Słupsk ma obowiązek zrealizować. Mówimy tu zarówno o zadaniach społecznych jak i inwestycyjnych.

Jednym z takich zadań jest właśnie projekt pn.Bezpiecznie do szkoły na dwóch kółkach; zadanie to, w kategorii zadań infrastrukturalnych lokalnych, otrzymało 310 głosów.

Przystępujemy do realizacji ww.projektu zaczynając od konsultacji z mieszkańcami. W zaistniałej sytuacji i ograniczonych możliwości funkcjonowania instytucji publicznych (m.in. zakaz zgromadzeń, otwartych spotkań, brak możliwości bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami pracowników instytucji publicznych i jednostek miejskich) nie możemy wykorzystać takich form konsultacji jak, np. dyżury konsultacyjne czy otwarte spotkania i dyskusja.

Jednak nie odstępujemy od rozmowy nt.koncepcji zagospodarowania, wskazanego już w tytule projektu, terenu i zachęcamy do zdalnego przekazywania uwag: telefonicznie i mailowo.

Uwagi można składać mailowo na adres zim@zimslupsk.com z dopiskiem „Konsultacje społeczne – Przekształcenie lasku przy Młyńskiej w Lasek gier nad Słupią i odpoczynku w cieniu drzew” na formularzu załączonym poniżej lub telefonicznie pod nr 59 841 37 44.

Poniżej prezentujemy Państwu pełne treści ogłoszeń, formularze uwag oraz koncepcje zagospodarowania terenu. Czekamy na Państwa uwagi, komentarze, wskazania do 27 kwietnia br. Konsultacje prowadzi Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku.

CZĘŚĆ I

Ogłoszenie
Formularz uwag
Formularz uwag wersja edytowalna
Koncepcja
Opis-projekt

CZĘŚĆ II

Ogłoszenie Przebudowa ul. Banacha
Formularz uwag – Przebudowa ul. Banacha

formularz uwag – Przebudowa ul. Banacha wersja edytowalna
Koncepcja
Projekt-opis 

 

 

 

from Słupsk https://ift.tt/347QoKd
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.