Słupskie firmy wspierają społecznie instytucje

Wczoraj Zakład Dezynseksji, Dezynfekcji i Deratyzaji Tomasza Grońskiego, mający siedzibę w Słupsku przy ul. Gdyńskiej, nieodpłatnie zdezynfekował budynek słupskiego ratusza.

Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą postawę – Zakład DDD Pana Grońskiego sam zgłosił się do nas i wyraził chęć pomocy poprzez świadczenie wspomnianych wyżej usług. Niezwykle cenne i pozytywne doświadczenie, kiedy podmiot gospodarczy z własnej inicjatywy, społecznie i bez oczekiwania ze strony odbiorców podejmuje takie działania. Jeszcze raz bardzo dziękujemy w imieniu władz Miasta Słupska, pracowników Urzędu Miejskiego w Słupsku oraz mieszkanek i mieszkańców.

Pojawiają się także sygnały ze strony innych przedsiębiorców – Spółka Aerosol Service z Charnowa zadeklarowała, że jest gotowa nieodpłatnie wyprodukować i przekazać na rzecz słupskiego Urzędu produkty przeznaczone do czyszczenia powierzchni oraz dezynfekcji rąk.

Dzięki takiej postawie trudniejsze czasy, w których często negatywne emocje i wiadomości dominują w przekazach medialnych i naszych rozmowach, trochę dobrych wiadomości przyda się każdemu z nas.

 


from Słupsk https://ift.tt/2vBDHdX
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.