Zawieszona działalność-zbiorcza informacja-koronawirus

W ramach działań prewencyjnych w sytuacji zagrożenia chorobą COVID-19  informujemy, że:

 • zawieszamy od 11 marca działalność słupskich jednostek kultury i instytucji – DO ODWOŁANIA; nie odbędą się zaplanowane wydarzenia o charakterze spektakli, spotkań, wykładów, wystaw, przedstawień oraz wszelkich innych imprez kulturalnych; dotyczy Nowego Teatru, Teatru Lalki TĘCZA, Teatru RONDO, biblioteki miejskiej, Słupskiego Ośrodka Kultury, Filharmonii
 • zawieszona zostaje działalność Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji , Stadionu przy ul. Zielonej, Stadionu przy ul. Madalińskiego, hal sportowych, wszystkich imprez sportowo-rekreacyjnych na obiektach miejskich – DO ODWOŁANIA
 • od 12 marca nieczynny będzie także Park Wodny TRZY FALE – wszystkie dostępne usługi – DO ODWOŁANIA
 • zgodnie z zaleceniami Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego zawieszone zostają zajęcia dydaktyczne i wychowawcze w szkołach, przedszkolach i żłobkach – od 12 do 25 marca. Jutro i w piątek (12 i 13 marca) dzieci mogą przyjść do szkoły podstawowej, będzie zapewniona opieka wychowawcza by rodzice/opiekunowie mieli czas na zorganizowanie sobie opieki nad dziećmi.
 • Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne nie zostają zwieszone
 • od poniedziałku 16 marca br. komunikacja miejska MZK – BĘDZIE FUNKCJONOWAŁA wg ROZKŁADU WAKACYJNEGO
 • Centrum Informacji Turystycznej zawiesza swoją działalność – DO ODWOŁANIA; pracownicy CITu będą czekać na Państwa telefony i e-maile w czasie dyżurów:
  w godz.: 9.00 16.00 (pon-pt) i sobota w godz. 10.00-15.00.
 • Niedzielny mecz GRYFa odbędzie się, ale bez udziału publiczności
 • Zawieszamy możliwość odwiedzin pacjentów w Domu Pomocy Społecznej „Leśna Oaza”
 •  Czasowe zawieszenie – zamknięcie (od 16 do 25 marca) dotyczy także działających na terenie Miasta Słupska:
  placówek wsparcia dziennego
  – centrów integracji społecznej
  – klubów integracji społecznej
  – dziennych domów i klubów seniora
  – środowiskowych domów samopomocy
  – warsztatów terapii zajęciowej
 • Zgodnie z poleceniem wojewody, zawieszona zostaje działalności (zamknięcie) żłobków oraz klubów dziecięcych w terminie od dnia 16 marca 2020 do dnia 25 marca 2020 tworzonych i prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego.Informujemy, że w dniach 12 i 13 marca 2020 r. działalności żłobków i klubów dziecięcych,tworzonych i prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego (w tym Miasto Słupsk) zostaje ograniczona tylko do opieki nad dziećmi, w przypadku gdy zapewnienie jej przez rodziców nie będzie możliwe.
 • Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej- prosimy o każdorazowe rozważenie konieczności osobistego kontaktu i załatwianie możliwie spraw zdalnie – telefonicznie lub za pomocą Internetu.Jednocześnie informujemy, że imprezy/szkolenia/spotkania zaplanowane w terminie 16-27 marca będą odwoływane, prosimy o kontakt z organizatorami.Kontakt telefoniczny do SCOPiES – 59 8487921, mail wip@um.slupsk.pl.

Apelujemy o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim w Słupsku oraz w miejskich spółkach (np. Wodociągi, PGM, PGK) i załatwianie możliwie spraw zdalnie – telefonicznie lub za pomocą Internetu.

from Słupsk https://ift.tt/339pOjw
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.