Dotacje na żłobki z UE

Lokalny Punkt Informacji Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza osoby oraz instytucje prowadzące lub planujące prowadzić żłobek lub inną formę opieki nad dzieckiem do lat 3.​ W programie spotkania m.in.: ​specyfika, cel konkursu, system wyboru projektów, ​zasady realizacji i rozliczania projektów, ​standardy realizacji wsparcia.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 24 marca 2020 r., w godzinach 10.00–12.00 w siedzibie Słupskiego Inkubatora Technologicznego przy ul. Portowej 13 B w Słupsku.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie www.pomorskiewunii.pomorskie.eu (klik)
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 23 marca 2020 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres slupsk.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerami 59 714 18 44 lub 59 714 18 45.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.
Projekt jest współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014 – 2020.

from Słupsk https://ift.tt/2TrZm1d
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.