Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 8 w Słupsku laureatem Ogólnopolskiego Konkursu „Pacynka dla wcześniaka” – dziękuje za wsparcie

Przez ostatni tydzień mieszkańcy Słupka, przyjaciele Przedszkola, studenci, uczniowie, przy dużym wsparciu rodziców i zaangażowaniu nauczycieli Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 8 w Słupsku oddawali głosy na portalu społecznościowym Facebook na najładniejszą pacynkę.

Słupska Ósemka wykonała czerwoną Myszkę, która uplasowała się na pierwszym miejscu pośród 114 placówek z całej Polski. Jest to wspólny sukces masy ludzi, którzy brali udział w głosowaniu. Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 8 w Słupsku było jedyną placówką z naszego miasta, które wzięło udział w konkursie. Myszka zdobyła 2505 głosów. Na podium znalazły się również: Przedszkole Integracyjne nr 412 z Warszawy, zdobywając 2275 głosów oraz Przedszkole Sióstr Nazaretanek z Częstochowy, które uzyskało 1544 głosy poparcia.

Zwycięstwo cieszy nas tym bardziej, ponieważ zarówno nasza Myszka, jak i inne pacynki z Polski, trafi na oddział pomocy dla dzieci przedwcześnie urodzonych i noworodków zagrożonych zaburzeniami rozwoju w Łodzi.

Główny cel akcji: uwrażliwienie dzieci na potrzeby i problemy innych oraz zwrócenie uwagi, jak ważne jest okazywanie życzliwości i dobroci innym został w pełni osiągnięty.

Organizatorem konkursu była Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” oraz Ośrodek Pomocy „Otulinka” z Łodzi. Wszystkim zaangażowanym we wspólny sukces serdecznie dziękujemy i polecamy się na przyszłość przy kolejnych akcjach.

W imieniu społeczności Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 8 w Słupsku, dyrektor Tomasz Dobrowolski

from Słupsk https://ift.tt/395jADr
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.