METAMORFOZY ROKU 2018/2019 – NAJŁADNIEJSZA SŁUPSKA ELEWACJA II – EDYCJA

Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Słupska do uczestnictwa w Konkursie pn. METAMORFOZY ROKU 2018/2019 – NAJŁADNIEJSZA SŁUPSKA ELEWACJA IIEDYCJA”.
Konkurs skierowany jest do Właścicieli budynków mieszkalnych wielorodzinnych, którzy od 1 stycznia 2018 roku do 31 grudnia 2019 r. wykonali remont elewacji budynku wielorodzinnego. Z udziału w Konkursie wyłączone są budynki stanowiące w 100% własność Miasta oraz budynki wyłonione i wyróżnione w I Edycji Konkursu „METAMORFOZY ROKU 2017/2018 – NAJŁADNIEJSZA SŁUPSKA ELEWACJA”.
Zachęcamy Państwa do wspólnej inicjatywy, aktywności na forum publicznym, warto pochwalić się swoimi dokonaniami, tym jak udało się Państwu zmienić budynek i otoczenie.

Zgłoszenie Konkursowe będzie można złożyć w terminie od 01 lutego do 31 marca 2020 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Słupsku przy pl. Zwycięstwa 3 (w pokoju nr 217 na II piętrze), w zamkniętych kopertach z tytułem: Konkurs pn.: „Metamorfozy Roku 2018/2019 – Najładniejsza Słupska Elewacja – II Edycja”.

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj:

Karta zgłoszenia

Regulamin konkursu

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

 

from Słupsk https://ift.tt/2TR5NrN
via Wiadomości Słupsk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.