Pani Prezydent z wizytą u Państwa Sierleckich

Wczoraj Pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka Prezydentka Miasta Słupska odwiedziła Grupę Sierleccy – tworzoną przez Patrycję i Rafała Sierleckich, pasjonatów nieruchomości, miłośników tworzenia, młodych, pełnych ogromnej energii, którą dzielą się ze swoimi współpracownikami.

Państwo Sierleccy od najmłodszych lat poszukiwali możliwości realizacji swoich pasji i zainteresowań; jak sami mówią, tylko dzięki temu osiągnęli sukces. Pani Patrycja przypomniała pewną znaną myśl: wybierz pracę, którą lubisz, a nie przepracujesz więcej ani jednego dnia.

Przez 11 lat na rynku oddali prawie 1000 lokali mieszkalnych, budując w ten sposób nie tylko nieruchomości, ale też markę firmy i zaufanie klientów. Aktualnie realizują kolejne inwestycje i już projektują następne ważne i znaczące przedsięwzięcia.

Niesamowicie pozytywni ludzie, którzy inwestują, nie tylko w klasycznym tego słowa znaczeniu, ale także w ludzi, w swoich pracowników; jak sami podkreślają: „mają niesamowite szczęście do ludzi”. Pani Prezydent zaznaczyła, że to nie przypadek, ponieważ solidni, dobrzy, pozytywnie nastawieni do świata ludzie właśnie takich przyciągają. I dzięki temu mają tak fantastyczny zespół i osiągnięcia.

Inwestycje Grupy Sierleckich cechuje wysoka jakość, którą uzyskują dzięki przemyślanym koncepcjom architektonicznym. Myśl i tworzenie to wyraz pasji, w ramach której każdy element ma równie ważne znaczenie. Dobór materiałów, technologii wykonania oraz dbałość o detale wykonawcze gwarantują zadowolenie klientów.

Kolejne działki już są porządkowane i niedługo kolejni mieszkańcy Słupska odbiorą klucze do swoich nowych mieszkań.

 


from Słupsk https://ift.tt/3bGV1yu
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.