Pani Prezydent w firmie Kamir

Wczoraj Pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka Prezydent Miasta Słupska odwiedziła firmę Kamir działającą w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Firma świadczy usługi w zakresie wycinania laserowego, gięcia, spawania i toczenia.

Powstała 20 lat temu i przez ten cały czas rozszerza swoją działalność – zarówno jeśli chodzi o technologię, warunki dla pracowników jak i współpracę z partnerami handlowymi i klientami.

W ramach swojej działalności współpracuje z podmiotami gospodarczymi z Koszalina, Bytowa, Zielonej Góry, ze Słupska, a także z takich krajów jak Francja, Włoch czy Szwecja.
Wykonują m.in. przecinarki, elementy do walców drogowych, przepusty kablowe do statków, duże elementy do maszyn wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, statywy do robotów itp.

Członkowie Zarządu, Mirosław Kwapisiewicz, Danuta Kwapisiewicz oraz Piotr Kwapisiewicz osiągają kolejne cele zawdzięczając to m.in. umiejętnemu wykorzystaniu doświadczenia zdobytego przez lata współpracy z ważnymi i wymagającymi partnerami.
Dodatkowo, dużo uwagi i dbałości przywiązują do relacji z pracownikami; świadczy o tym chociażby niska rotacja osób pracujących w firmie.

Firma posiada nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę doświadczonych pracowników. Ten zasób połączony z wiedzą i doświadczeniem kierownictwa stanowi o sukcesie firmy i możliwości realizacji usług o wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach.

Dzisiaj można wskazać, że w kręgu zainteresowań Firmy jest ekologia – prowadzą pilotażowy program związany z panelami fotowoltaicznymi, a także poszukiwanie pracowników-programistów robotów przemysłowych.

Kierownictwo Kamiru dostrzega potrzebę intensywnej edukacji młodych ludzi w zakresie matematyki, programowania, fizyki, chemii, kształcenia inżynierów w sposób nowoczesny i ciekawy; takich specjalistów brakuje na rynku pracowniczym co stanowi duże wyzwanie dla nas wszystkich.
 

from Słupsk https://ift.tt/310xdk6
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.