Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością – nabór trwa !

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku uzyskał dofinansowanie w kwocie 319 590 zł w ramach przeprowadzonego naboru wniosków przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na realizację Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2019-2020″. Program finansowany jest ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych.

W ramach programu bezpłatnym wsparciem asystenta objętych zostanie 50 osób z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności. Program realizowany będzie od stycznia 2020 r. do grudnia 2020 r.

Usługi osobistego asystenta realizowane będą w zależności od zgłaszanych potrzeb w maksymalnej liczbie 30 godzin w miesiącu na jedną osobę.

Aktualnie prowadzony jest nabór osób chętnych do świadczenia usług osobistego asystenta osoby niepełnosprawnej. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem na stronie BIP: https://ift.tt/3aRBdro.

Prowadzony jest również nabór zgłoszeń osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, chcących skorzystać z usług asystenta osobistego. Wszelkie informacje wraz z kartą zgłoszenia dostępne w zakładce „Nabór zgłoszeń osób niepełnosprawnych”.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektów MOPR pod nr 598142815, e-mail: k.filipiak@mopr.slupsk.pl.

Szczegółowe informacje wraz z niezbędnymi załącznikami do wypełnienia, zainteresowane osoby odnajdą na stronie MOPR pod linkiem poniżej.

https://ift.tt/3aRwrKw

from Słupsk https://ift.tt/2uEoJTH
via Wiadomości Słupsk

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.